Liga MX
· Clausura - Semi-finals
15 май 2026, 07:00 ч.
CF Pachuca
vs
07:00 ч.
U.N.A.M. - Pumas
📍 Estadio Miguel Hidalgo, Pachuca de Soto
Статистическа прогноза
CF Pachuca или равенство (1X)
Двоен шанс : CF Pachuca или равенство
Увереност
Ниска · 50%
Коефициенти
Залози сегаEfbet
1
2.10
X
3.40
2
3.20
Winbet
1
2.05
X
3.50
2
3.25
bet365
1
2.15
X
3.30
2
3.10
| Букмейкър | 1 · CF Pachuca | X · Равно | 2 · U.N.A.M. - Pumas | |
|---|---|---|---|---|
| Efbet | 2.10 | 3.40 | 3.20 | Към сайта |
| Winbet | 2.05 | 3.50 | 3.25 | Към сайта |
| bet365 | 2.15 | 3.30 | 3.10 | Към сайта |
Показаните коефициенти са примерни. 18+. Залаганията крият риск — играйте отговорно.
Краен резултат · 1X2
Прогноза: 1
1 · CF Pachuca
35%
X · Равно
35%
2 · U.N.A.M. - Pum...
30%
Двоен шанс
Прогноза: 1X1X70%
1265%
X265%
Голове Over / Under
xG общо: 3.200.5
Over 0.596%
Under 0.54%
1.5
Over 1.583%
Under 1.517%
2.5
Over 2.562%
Under 2.538%
3.5
Over 3.540%
Under 3.560%
И двата отбора отбелязват (BTTS)
Прогноза: ДаBTTS Да63%
BTTS Не37%
Азиатски хендикап
Прогноза: U.N.A.M. - P... +1CF Pachuca -113%
U.N.A.M. - Pumas -126%
CF Pachuca +174%
U.N.A.M. - Pumas +187%
Гласувай:
1: 0%
·
X: 0%
·
2: 0%
(0 гласа)
·
⚽ Очаквани голове (xG)
CF Pachuca
1.40
U.N.A.M. - Pumas
1.80
Under/Over
-2.5
📊 Форма
CF Pachuca
П
З
З
П
П
Изиграни: 38 · П: 18 · Р: 8 · З: 12
U.N.A.M. - Pumas
П
П
П
Р
Р
Изиграни: 37 · П: 15 · Р: 14 · З: 8
🤝 Head-to-Head
- 25 апр 26 CF Pachuca 0-2 U.N.A.M. - Pumas
- 21 ное 25 CF Pachuca 3-1 U.N.A.M. - Pumas
- 20 юли 25 U.N.A.M. - Pumas 2-3 CF Pachuca
- 17 фев 25 CF Pachuca 2-1 U.N.A.M. - Pumas
- 21 юли 24 U.N.A.M. - Pumas 2-0 CF Pachuca
- 3 май 24 CF Pachuca 0-0 U.N.A.M. - Pumas
⚖️ Сравнение на отборите
45%
Форма
55%
33%
Атака
67%
57%
Защита
43%
49%
Поасон
51%
60%
H2H
40%
50%
Голове
50%
49%
Общо
51%
📝 Анализ
Двубоят между CF Pachuca и U.N.A.M. - Pumas от Liga MX предлага интересен залог за феновете на футбола.
Според статистическия модел шансовете се разпределят 35% за победа на CF Pachuca, 35% за равенство и 30% за победа на U.N.A.M. - Pumas.
Формата на отборите в последните мачове: CF Pachuca — ПЗЗПП, U.N.A.M. - Pumas — ПППРР.
Средно по 1.40 гола на мач за CF Pachuca и 1.80 за U.N.A.M. - Pumas през сезона.
В последните 10 преки сблъсъци CF Pachuca води с 4 победи срещу 3 за U.N.A.M. - Pumas, при 3 равенства.
Моделът намеква, че мачът ще е с под 2.5 гола.
И двата отбора имат реални шансове да реализират (BTTS — Да).
Препоръчителен залог: CF Pachuca или равенство (1X). Препоръчваме винаги да играете отговорно и в рамките на бюджета си.